DomovMóda a krásaČo všetko schováva ženská kabelka? 8 pokladov, ktoré v nej určite nájdete

Čo všetko schováva ženská kabelka? 8 pokladov, ktoré v nej určite nájdete

- Reklama -

Kabelky! Dostupné sú v rôznych tvaroch, veľkostiach, farbách a tiež rôznych značkách. Niektoré ženy ich majú rady vždy po ruke, iné zasa na štýl crossbody alebo na pleci. Bez ohľadu na to aká je značka kabelky, je to vždy cenným majetkom každej ženy. Premýšľali ste niekedy čo konkrétne v kabelkách my ženy nosíme a berieme to úplne atuomaticky? Tu je 8 vecí, ktoré v dámskej kabelke určite nájdete!

Kabelka, Zdroj: unsplash.com

1. Bločky zo starých nákupov

My ženy máme veru tendenciu si tieto bločky schovávať a ideálne zastrčiť do kabelky tak hlboko, že na nich potom na pár týždňov či mesiacov zabudneme. Tak schválne skúste sa pozrieť do svojej kabelky, koľko bločkov zo starých nákupov tam teraz nájdete?

2. Parfém

Sladší, kvetový, ovocný alebo taký, ktorý nám pripomína určité miesto alebo človeka. Aj to môže byť parfém, ktorý nosia ženy v kabelke. V každej kabelke sa ukrýva minimálne jeden parfém ak nie rovno dva.

Parfém,Zdroj: unsplash.com

3. Červený rúž na pery

Nech sa žena cíti akokoľvek zle, nikdy to nemôže byť tak náročné aby to nemohol napraviť červený rúž na pery. Skvelý doplnok, ktorý len zvýrazni ženskú krásu a atraktívnosť.

4. Sladké pod zub

Prvá pomoc na nervy či rýchle dobitie energie. V kabelke vždy nájdeme našu obľúbenú čokoládovú tyčinku, keksík alebo cukrík na sladší deň. Pozdvihne hladinu cukru, ale aj náladu.

Čokoláda, Zdroj: unsplash.com

5. Žuvačky alebo mentolky

Počas dňa najmä toho náročnejšieho je dobré mať v kabelke schované žuvačky alebo mentolky. Pomôžu po každom jedle či drinku na svieži dych a tiež počas nudného pracovného stretnutia, kde je potrebné udržiavať pozornosť.

6. Bronzer, púder a lícenka

Niet nad lepší pocit ako sa počas dňa prepúdrovať. Svieži look a obnova makeupu, s ktorým často fungujeme od rána do večera po celý deň. Obzvlášť teraz v dobe rúškovej nesmie v kabelke chýbať dekoratívna kozmetika. Voilá hneď sú tie tváričky krajšie.

Púdrenka, Zdroj: unsplash.com

7. Slúchadla

Vždy po ruke! Počas čakania na kávu v obľubenej kaviarni, v MHD alebo pri presunoch medzi prácou, hodinou jógy a vínkom s kámoškou. Vždy máme po ruke v kabelke slúchadlá, ktoré nám tento čas vedia pekne spríjemniť.

8. Krém na ruky

V akomkoľvek ročnom období je dôležité, aby boli ruky po celý deň hydratované. O to sa postará voňavý krém na ruky, ktorý má každá žena doslova “ po ruke“ vo svojej kabelke.

Zdroje:

https://womennow.in/15-things-every-woman-must-handbag/

https://www.merricksart.com/mom-purse-essentials/
- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať