DomovZábavaNajbohatšie modelky všetkých čias, časť II.

Najbohatšie modelky všetkých čias, časť II.

- Reklama -

Ikonické modelky 90. rokov, ako sú Naomi Campbell a Heidi Klum, môžu mať vyššie čisté imanie ako populárne modelky súčasnosti. Avšak svet je v súčasnosti posadnutý modelkami ako Kendall Jenner alebo Gigi Hadid.

#Gigi Hadid: 29 miliónov USD

Netreba zabudnúť ani na modelky novej generácie, ktoré majú ešte pred sebou kariéru modelky. Gigi Hadid, 25-ročná žena, má mierne vyššie čisté imanie ako jej mladšia sestra Bella a podľa Celebrity Net Worth je to 29 miliónov dolárov. Gigi je podpísaná pod IMG Models od roku 2013. V priebehu rokov sa táto modelka vyšplhala až na jednu z najznámejších svetových modeliek. V súčasnosti sa Gigi stará o dieťa, ktoré má so svojím priateľom, bývalým členom One Direction, Zaynom Malikom.

Zdroj: eu.usatoday.com

#Adriana Lima: 95 miliónov USD

Rovnako ako Alessandra Ambrosio, aj Lima sa stala jednou z najslávnejších modeliek z  Brazílie. Žonglovala so slávnou kariérou Victoria’s Secret, ako televízna moderátorka a s nespočetnými dohodami so značkami.

Zdroj: marieclaire.com

#Elle Macpherson: 95 miliónov USD

Po vyrastaní na severnom pobreží Sydney sa Macphersonovej život úplne zmenil. Neskôr sa rozhodla venovať modelingovým prácam v New Yorku, aby mohla platiť svoje účty. Okrem šialene úspešnej kariéry vydala veľmi úspešnú sériu videí o cvičení, ako aj svoje vlastné módne, plavecké a wellness doplnky.

Zdroj: marieclaire.com

#Christie Brinkley: 100 miliónov USD

Brinkley je jednou z najznámejších modeliek všetkých čias, známa zo Sports Illustrated. Slávne sa vydala za Billyho Joela po tom, čo sa objavila v jeho hudobnom videu „Uptown Girls“. V 65 rokoch však Brinkley zažíva úplne novú úroveň slávy pre svoju mladistvú vizáž (od 90. rokov ledva starne).

Zdroj: marieclaire.com

#Iman: 100 miliónov USD

Somalská rodáčka Iman je často považovaná za prvú skutočnú supermodelku na svete inej farby pleti od polovice 80. rokov. Je tiež známa svojím notoricky známym súkromným manželstvom so zosnulým Davidom Bowiem. Spoločný pár má spolu dcéru Lexi Jones.

Zdroj: marieclaire.com

#Heidi Klum: 160 miliónov USD

Heidi Klum sa prvýkrát objavila na móle Victoria’s Secret na konci 90. rokov (a krátko nato sa stala certifikovaným „Anjelom“). Avšak práve jej televízna kariéra pomohla zvýšiť jej bohatstvo. Moderovala napríklad America’s Got Talent a Project Runway.

Zdroj: marieclaire.com

#Cindy Crawford: 400 miliónov USD

Zatiaľ čo jej 19-ročná dcéra Kaia Gerber bola v posledných rokoch na ceste k získaniu postavenia It-girl, Crawford si svoj status supermodelky vyslúžila už dávno. A nazbierala si ohromujúcu čistú hodnotu. Slovami návrhára Michaela Korsa: „Cindy zmenila vnímanie „sexi americkej dievčiny” z klasickej modrookej blondínky na zmyselnejšiu brunetku s mozgom, šarmom a profesionalitou.“

Zdroj: marieclaire.com

#Gisele Bündchen: 400 miliónov USD

Bündchen bola objavená vo veku 14 rokov pri jedle v reštaurácii McDonald’s v brazílskom São Paule. Je považovaná za jednu z najikonickejších modeliek Victoria’s Secret všetkých čias. Na čele ročného zoznamu Forbesu za najlepšie platené modelky na svete bola od roku 2002 do roku 2017, kým Kendall Jenner nezískala prvé miesto.

Zdroj: marieclaire.com

Zdroje:

https://www.thethings.com/richest-models-2020-ranked-net-worth-kendall-jenner/
https://www.marieclaire.com.au/richest-models
- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať