DomovCestovanieNeviete kam na svadobnú cestu? Inšpirujte sa!

Neviete kam na svadobnú cestu? Inšpirujte sa!

- Reklama -

Druhou vecou, na ktorú sa najviac tešíte, keď plánujete svadbu je bezpochyby vaša svadobná cesta. Práve na tejto ceste si dokážete najviac užiť jeden druhého a oddýchnuť si po tom stresujúcom plánovaní svadby. Svadobná cesta nám takisto otvára brány pre budúce cestovanie a spoločné dobrodružstvá. Takisto vám v pamäti zanechá skvelé spomienky, na ktoré už nikdy nezabudnete.

Či už ste typ, ktorý preferuje ležanie na pláži, spoznávanie kultúr a rôznych kuchýň, alebo vyhľadávate skôr dobrodružstvo, v tomto článku určite nájdete niečo pre seba. Nech sa páči, inšpirujte sa!

Maledivy

Dovolenková destinácia, ktorá sa nám automaticky spája s luxusom a svadobnou cestou. Tento tropický, juhoázijský štát je tvorený 26-timi korálovými atolmi v Indickom oceáne. To znamená nelimitované množstvo pláží, krásna tyrkysová voda všade naokolo a mnoho dobrých morských dobrôt. Maledivy nám ponúkajú romantiku, ktorú si užijete a už nikdy na ňu nezabudnete.

Zdroj: unsplash.com

Využite ubytovanie, ktoré je nanajvýš luxusné a ponúka vám i dostatočné množstvo súkromia. Maledivy vám ponúkajú relaxáciu v podobe masáží a neuveriteľného oddychu. Zvoľte si túto destináciu a po svadobnej ceste sa vrátite zrelaxovaní a ešte viac zamilovaní.

Fiji

Existuje snáď typickejšia destinácia pre svadobnú cestu ako je Fiji? Práve túto destináciu si ľudia z celého sveta volia najčastejšie. Fiji vám ponúka všetko. Biely piesok, krásne more, palmy, hory i lagúny. Pokiaľ si túto cestu chcete ešte viac spestriť, navštívte súkromný ostrov Laucala, ktorý vám ponúka tropické lesy, sopky a pláže.

Zdroj: unsplash.com

Na tomto ostrove nesmie chýbať ani výborná kuchyňa, hranie golfu, jazdenie na koni alebo chytanie rýb. Nudiť sa určite nebudete ani na tomto privátnom ostrove, ale ani na samotnom Fiji. Na Fiji je najpopulárnejšie šnorchlovanie a privátne masáže na pláži, ktoré si s vašou polovičkou zamilujete.

Hawaii

Či už hľadáte destináciu na relaxáciu alebo plnú dobrodružstiev, Hawaii vás určite nesklame. Práve tu môžete oddychovať na plážach alebo sa vydať na túru k veľkolepým vodopádom. Na Hawaii je takisto možné vydať sa na obhliadku sopiek do ich populárneho sopečného národného parku (Volcanoes National Park). Pokiaľ je práve to, čo hľadáte, bookujte letenky a hurá na svadobnú cestu!

Colorado

Colorado je nádherné v každom ročnom období. V zime ho zdobí krásna pokrývka snehu a v lete, keď sa sneh roztopí, je Colorado nádhernou zelenou krajinkou. Pokiaľ si zvolíte túto destináciu pre vašu svadobnú cestu v zime, užijete si skvelú lyžovačku a kopu romantiky, ktorú vám Colorado v zime ponúka. Naopak, pokiaľ sa rozhodnete ísť tam v lete, užijete si množstvo turistiky, bicyklovanie a dokonca kúpanie v externých vírivkách. 

Paríž

Áno, i v tomto zozname nájdete Paríž – oprávnene. Toto mesto lásky vašej svadobnej ceste dodá toľko romantiky, ako by žiadne iné mesto nedokázalo. Od tichých kútov tohto mesta cez luxusné reštaurácie a po dávku kultúrneho poznania – toto mesto vám ponúka všetko. Jediné, čo tam nenájdete je však more. I toto vám však môže nahradiť ten nádherný pohľad na svietiacu Eiffelovku pri západe slnka. Pokiaľ ste rodení romantici, toto musíte zažiť!

Zdroje:

https://travel.usnews.com/rankings/best-honeymoon-destinations/

https://www.brides.com/gallery/100-best-honeymoon-destinations

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať