DomovRozhovoryRozhovor test randenia HelloLove: Vďaka výsledku testu bude absolvent vedieť, ako má...

Rozhovor test randenia HelloLove: Vďaka výsledku testu bude absolvent vedieť, ako má ďalej postupovať a čo by sme mu odporúčali

- Reklama -

Petru z HelloLove, ktorá už 11 rokov vedie koncept živého zoznamovania sme pre vás vyspovedali pred časom v tomto rozhovore. Teraz sme ju však oslovili kvôli unikátnemu testu randenia, ktorý pod hlavičkou HelloLove prevádzkuje. Tento test si môžeš urobiť zadarmo a vďaka nemu zistíš, čo ti tím odborníkov odporúča, keď sa po dlhšom čase chystáš na rande. Výsledok testu ti pomôže, aby tvoje rande dopadlo čo najlepšie.

1. Prečo si myslíte, že by sa človek mal na rande pripraviť?

Randenie je pre niekoho prirodzená vec. Preto často nad prípravou ani nemusí rozmýšlať. Veľakrát sa však stane, že z nejakého dôvodu sme na rande neboli poriadne dlho, aj nejaký ten rok. Vtedy je fajn sa zamyslieť nad svojimi očakávaniami. Urobiť si malú revíziu a možno sa pouvažovať aj nad tým, prečo nám doteraz vzťahy a randenie nevychádzalo. Keď to vieme urobiť, dokážeme sa posunúť ďalej a priblížiť k partnerke alebo k partnerovi, ktorý by nám naozaj vyhovoval.

2. O čom je vlastne test randenia?

V prvom rade je to rýchly test, ktorý ponúkame zdarma. Dozviete sa v ňom, čo by vám náš tím odborníkov poradil, keď sa chystáte na rande po dlhšom čase. Prípadne, ak máte pocit, že vám rande a vzťahy nevychádzajú podľa vašich predstáv. V jedenástich otázkach venovaným vzťahom a randeniu, sa vás opýtame na vaše očakávania, reakcie a spôsoby myslenia pred stretnutím s niekým novým. Keď chodíme na rande, väčšinou máme iba jeden záujem. Chceme si nájsť partnera alebo partnerku na vzťah. Aby som bola presnejšia, test je pre ľudí, ktorí majú práve tento záujem. To, ako sa správame a rozmýšľame, hlavne v začiatočných fázach vzťahu, ukazuje veľa o našom vnútornom rozpoložení, strachu, obavách a očakávaniach. Práve oni nás môžu často oddialiť od stretnutia nášho vysnívaného partnera.

Veľakrát máme tendenciu hádzať všetku vinu na druhého. Čakáme, že ďalšie rande bude oveľa lepšie. A ono aj bude. Len si musíme uvedomiť, prečo nás vôbec zaujal človek, ktorý nám vlastne nevyhovuje. Toto uvedomenie sa často nachádza na podvedomej úrovni. To znamená, že možno naňho neprídeme nad pracovným obedom, ale bude vyžadovať viac času. Viac úprimnosti a možno aj tretí element, čo môže byť práve tento náš test randenia.

Zdroj: HelloLove

3. Kto všetko sa podieľal na jeho vytvorení?

Test vytváral tím HelloLove, v spolupráci s dvoma psychologičkami a terapeutkami. Stoja za ním naozajstní odborníci v oblasti randenia. V HelloLove sa venujeme zoznamovaniu vyše 13 rokov. Niektoré naše psychologičky majú vyše 20-ročnú prax v obore.

4. Čo si z testu absolvent odnesie?

Výsledok, ktorý nie je pozitívny ani negatívny. Je však pravdivý vzhľadom na odpovede, ktoré absolvent zadal. Preto je dôležité odpovedať úprimne a vyhnúť sa túžbe odpovedať správne. Žiadne „správne“ tu totiž neexistuje. Vďaka výsledku bude absolvent vedieť, ako má ďalej postupovať a čo by sme mu odporúčali my. Chceli sme, aby výsledky nasmerovali ľudí k harmónii. Prípadne aby ich utvrdil, ak harmóniu našli a čakajú už iba na ten správny čas stretnúť svoju polovičku alebo svoj celok. Pretože dvaja celistvejší ľudia sú vo vzťahu spokojnejší.

5. V čom sa test líši u mužov a u žien?

Dobrá otázka. Test nie je veľmi odlišný v jednej alebo druhej verzii. Trošku sme prispôsobili odpovede, aby viac sedeli buď do mužského, alebo ženského prostredia. Myslíme si, že vo svojej podstate muž a žena nie sú až tak odlišní. Líši sa ale forma, akou riešia tie isté potreby, komunikujú a ako nad nimi uvažujú.

OTESTUJTE sa na randetest.sk

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať