DomovZaujímavostiSkrášlite svoj domov počas jesene

Skrášlite svoj domov počas jesene

- Reklama -

Mnoho majiteľov domov a bytov baví aktualizovať svoj interiér tak, aby sa prispôsoboval chodu ročných období. Tento prístup ho nielenže udržuje svieži a vždy aktuálny, ale je to tiež skvelý spôsob, ako pripodobniť svoj priestor tomu, čo sa deje v prírode. Vďaka moderným uponáhľaným životom, ktoré všetci vedieme, nás zmeny okolo často môžu minúť bez toho, aby sme si to všimli. Uvedomenie si toho, čo sa deje za oknom je fantastický spôsob, ako udržať dekorácie moderné.

Pokiaľ ide o úpravu domova na jeseň, je dôležité mať na pamäti, že nemusíte meniť celý dizajn svojho interiéru. Namiesto toho môžete vykonať niekoľko jednoduchých zmien, ktoré pomôžu vytvoriť vo vašom dome príjemný teplý jesenný pocit. 

Pridajte do vstupnej haly niekoľko tekvíc, vymeňte obliečky na vankúše za vzory inšpirované jesenným obdobím alebo jednoducho položte čerstvé kvety na drevený stolík, aby ste sa doma cítili sviežo a živo. S trochou úsilia môžete zaistiť, že si vychutnáte naplnoaj obdobie padajúcich listov a kratších dní. Pozrite sa na pár tipov, vďaka ktorým si zariadite svoj domov na jeseň, aby ste boli pripravení prijať energiu zmeny, ktorú toto obdobie prináša.

zdroj: freepik.com

Vyrobte si veniec
Napriek tomu, čo by si mnohí ľudia mohli myslieť, vence na dvere nie sú vyhradené iba na sviatočné obdobia. Keď hostia prídu k vašim vchodovým dverám, bude váš domov od začiatku pôsobiť tým správnym dojmom. Buďte kreatívni a navrhnite krásny veniec inšpirovaný prírodou alebo navštívte miestne kvetinárstvo, kde určite nájdete niečo, čo máte radi. 

Vytvorte si hrejivý priestor
Pretože teploty v jesenných mesiacoch začínajú klesať, musíte zabezpečiť, aby bol váš domov teplý a útulný. Pridanie starostlivo vybraných prikrývok je skvelý spôsob, ako ešte viac zútulniť celý obytný priestor. Vyberte si z palety jesenných farieb a rozhodnite sa pre rôzne textílie a ich textúry, aby ste vo svojom interiéri vytvorili pravý domácky pocit. 

Vymeňte posteľnú bielizeň
S blížiacou sa zimou je jeseň ročným obdobím, v ktorom sa všetci začíname trochu viac objímať v interiéri. Pre mnohých majiteľov domov to znamená viac večerov na gauči s teplou šálkou čaju, namiesto toho, aby boli na pláži pri studenom pive. Ak budete tráviť viac času doma relaxáciou, vymeňte svoje bežné obliečky na vankúše za niektoré vzory, farby alebo vzory inšpirované jeseňou, aby dotvorili váš hibernačný priestor.

Siahnite po dekoráciách
Zdobenie a úprava vášho domova na jeseň môže byť skvelá zábava, najmä ak popustíte uzdu svojej fantázii a zapojíte kreativitu. Prútené koše naplnené šiškami, girlanda zo sušených kvetov, tekvicové zátišie. To všetko môže prispieť k tomu, aby váš interiér pôsobil naozaj jesenne.

Nájdenie si času na výzdobu interiéru na jeseň zaručí, že váš domov bude čo najútulnejší a najpríjemnejší, pretože dni sa začnú skracovať, vonku je málo svetla a teploty začínajú klesať. Postupujte podľa vyššie uvedených tipov a hľadajte inšpiráciu online a v interiérových časopisoch, aby ste dosiahli dokonalú jesennú estetiku, ktorú ste hľadali!


Zdroj: https://www.bouncemagazine.co.uk/4-simple-ways-to-style-your-home-for-fall/

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať