DomovZábavaTechnika, ktorá môže posunúť vašu svadbu na vyšší level

Technika, ktorá môže posunúť vašu svadbu na vyšší level

- Reklama -

Od obradu vo virtuálnej realite až po barmanov robotov. O tom všetkom sa v tomto článku dočítate a dozviete sa, ako z vášho dňa spraviť ten najoriginálnejší (dokonca i v terajšej korona dobe). 

Virtuálna realita

Zoom a streamovanie svadobného obradu je skvelé, no virtuálna realita je predsa o niečo lepšia. Spoločnosti, ktoré sa zaoberajú VR zašlú príslušenstvo potrebné na sledovanie vo virtuálnej realite všetkým hosťom, aby si svadbu mohli pozrieť. Pomocou VR príslušenstva môžu hostia vidieť 360 stupňové video zo svadby z fixného bodu. Spoločnosť zaznamenáva viacero takýchto videí, čím zdokumentujú celý svadobný deň a tieto videá si pár a hostia môžu uchovať. A nie nebojte sa – mladomanželia na sebe VR príslušenstvo mať nemusia.

Ilustračný obrázok, Zdroj: unsplash.com

Fotobúdky

Fotobúdky sú na svadbách populárne, no v 21. storočí tu máme aj rôzne vylepšenia – prvým z nich je GIF fotobúdka. Tento typ fotobúdky sníma viacero fotiek a tie potom spojí do klipu, tzv. GIF-u. Tieto gify si hostia môžu hneď zdieľať na Facebook-u, Twitter-i a ďalších sociálnych sieťach. Ďalšou novinkou je VR fotobúdka. Pýtate sa ako to môže fungovať? Jednoducho. Spoločnosť, ktorá ponúka tieto služby, umožní hosťom a mladomanželom vytvorenie fotografií aj na diaľku. Základný balíček týchto služieb sa pohybuje od 495 dolárov (čo je v prepočte približne 408 eur).

Ilustračný obrázok, Zdroj: pexels.com

Drony

Technológia posúva fotografovanie na vyšší level. Mnoho párov si tak na zdokumentovanie ich výnimočného dňa volí aj drony. Jeden pár využil drony dokonca aj na držanie obrúčok počas obradu. Avšak majte na pamäti, že drony môžu byť dosť hlučné a samozrejme by ste ich mali držať ďalej od hostí.

Ilustračný obrázok, Zdroj: unsplash.com

Beauty aplikácie

Väčšina neviest chce vyzerať na svojej svadbe čo najlepšie a i v tomto im novodobá technológia môže pomôcť. Tak napríklad Priv, je aplikácia, ktorá pošle vizážistov a kaderníkov priamo k vám domov. Druhou populárnou aplikáciou je L’Oréal Paris Makeup Genius App, ktorá nám umožňuje virtuálne skúšanie make-upu, bez potreby odličovania sa. Aplikácia využíva technológiu mapovania tváre a aplikuje rôzne odtiene na tvár, čo je pohodlnejšou voľbou pre nevesty ako chodiť do rôznych salónov a sedieť tam hodiny.

Ilustračný obrázok, Zdroj: unsplash.com

Robotický barman

Chcete na svadbe podávať drinky, no nechcete si volať barmanov? Na trhu sa objavilo množstvo robotických barmanov, ktorí vám s týmto problémom môžu pomôcť. Robot je ovládaný pomocou aplikácie a užívatelia si môžu vybrať ingrediencie a druh kokteilu, ktorý im má robot pripraviť. Položte k robotickému barmanovi tablet s aplikáciou a o podávaním kokteilov na svadbe máte postarané. 

Ilustračný obrázok, Zdroj: unsplash.com

Zdroje:

https://mashable.com/2015/06/01/wedding-technology/?europe=true
- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať