DomovZábava5 najlepších online kurzov jazykového vzdelávania

5 najlepších online kurzov jazykového vzdelávania

- Reklama -

Ak máte veľa voľného času, alebo sa radi bavíte a vzdelávate v jednom tak tento článok je tu pre vás ako šitý na mieru. Urobte niečo produktívne, čo nesúvisí s prácou. Mohli by ste absolvovať online kurz všetkého, čo si dokážete predstaviť. Alebo by ste sa mohli naučiť nový cudzí jazyk. Online priestor je na to ako stvorený. Nájdete tam veľa miest, kde sa ho viete naučiť. 

Máte záujem naučiť sa nový jazyk, ale neviete, kde začať? Preto Forbes zostavil tohto sprievodcu. Tu sú najlepšie online kurzy jazykového vzdelávania, ktoré môžete nájsť.

Rosetta Stone

Cena: 7,99 € mesačne / 12 mesiacov 95,88 €

Počet jazykov: 24

Rosetta Stone je už dlho známa ako služba pre študentov cudzích jazykov, a to z dobrého dôvodu. Táto služba vytvorila vynikajúce kurzy pre pôsobivých 24 jazykov. Ponúka lekcie, ktoré sú dosť krátke na to, aby sa každý deň absolvovali, ale dostatočne dlhé na to, aby z nich skutočne niečo bolo.

Rozhranie Rosetta Stone sa všeobecne ľahko používa. Jej lekcie zahŕňajú čítanie, písanie, rozprávanie a počúvanie, všetko v jednej lekcii. Môžete si tiež zvoliť predplatné mesačnej platby alebo kúpiť doživotnú licenciu.

Ilustračný obrázok
Zdroj: unsplash.com

Duolingo

Cena: zadarmo alebo Duolingo Plus za 7,49 € mesačne / 12 mesiacov 89,99 €

Počet jazykov: 36

Duolingo za posledných pár rokov stúpol ako vážny konkurent spoločnosti Rosetta Stone. Táto služba je pravdepodobne najznámejšia pre svoje aplikácie pre Android a iOS a tieto aplikácie sú k dispozícii zadarmo. Vďaka tomu je ľahké precvičiť si zvolený jazyk bez toho, aby ste sa museli vážne zaviazať. 

Prípadne sa môžete zaregistrovať do programu Duolingo Plus. Ten odstraňuje reklamy, ponúka offline kurzy a ďalšie. Mnoho ľudí považuje Duolingo za lepšie pre tých, ktorí si chcú skôr osvojiť jazyk, ako sa učiť od nuly.

Babbel

Cena: 4,95 € mesačne / 12 mesiacov 56,40 €

Počet jazykov: 14

Hľadáte službu, do ktorej sa skutočne ponoríte a nebudete spochybňovať svoje jazykové zručnosti? Babbel môže byť tou správnou cestou. Babbel ponúka 14 jazykov a je vynikajúci pri výučbe fráz a slov, ktoré skutočne budete používať každý deň. Služba je tiež relatívne lacná, takže ak si nie ste istí, či sa ešte chcete učiť nový jazyk, nízke ceny predplatného vám zaručia, že sa nemusíte veľmi angažovať.

Ilustračný obrázok
Zdroj: unsplash.com

Memrise

Cena: 8,99 € mesačne /  na celý život 139,99 €

Počet jazykov: 16

Ak sa naučíte najlepšie opakovaním a kartičkami, potom môže byť pre vás vhodná služba Memrise. Memrise ponúka statných 16 jazykov a je pomerne lacná, takže sa ľahšie registrujete. Memrise nemusí byť nevyhnutne službou pre tých, ktorí sa chcú učiť jazyk od nuly. Je to aj skvelá učebná pomôcka a dobrá pre tých, ktorí už majú základy výučby jazykov.

Busuu

Cena: zadarmo alebo Premium Plus za 6,66 € mesačne

Počet jazykov: 12

Busuu nemusí mať obrovský výber jazykov, ale kurzy, ktoré sú k dispozícii, sú podrobné a informatívne. Busuu je vynikajúci pre tých, ktorí sa učia jazyk od nuly, a jeho bezplatná služba ponúka takmer všetko, čo potrebujete. Prémiové predplatné však stojí za to. Vďaka tomu, že získate oficiálne certifikáty, schopnosť trénovať s rodenými hovorcami a ďalšie výhody.

Ilustračný obrázok
Zdroj: unsplash.com

Zdroje:

https://www.forbes.com/sites/forbes-personal-shopper/2020/03/27/5-of-the-best-online-language-learning-courses/#1b543262386f
- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať