DomovZábava7 televíznych seriálov, ktoré zostanú stále tými naj

7 televíznych seriálov, ktoré zostanú stále tými naj

- Reklama -

Určite máte seriály, ktoré považujete za svoje najobľúbenejšie. Takisto vaši známi majú seriály, ktoré sa zas páčia im. Viac ako 2800 ľudí z filmového priemyslu vyplnilo dotazník, kde uviedli, ktoré televízne seriály sú podľa nich tie najlepšie. V tomto zozname nájdete prvých 7, na ktorých sa zhodlo najviac opýtaných. Zhodnoťte sami či vybrali dobre, alebo by ste tento rebríček zostavili úplne inak.

#7 Saturday Night Live

Pokiaľ ste si mysleli, že Simpsonovci sú najdlhším seriálom, mýlili ste sa. Tento titul patrí seriálu Saturday Night Live. Tvorcom seriálu je Lorne Michaels. Tento komediálny seriál bol zrodom mnohých hercov a komediantov. Keďže ide o seriál vysielaný naživo, herci sa vopred nemohli pripraviť. Tento štýl seriálu dodal autentickosť a originalitu. Sledovaním SNL sa určite pobavíte a oceníte komickosť vystupujúcich. 

Zdroj: pexels.com

#6 The Sopranos

Slávny seriál, ktorý odštartoval popularitu kanálu HBO. HBO vysielalo už dávno predtým, no práve táto mafiánska dráma ho dala do popredia. Tvorcom seriálu je David Chase. V seriáli si zahrali herci ako James Gandolfini a Edie Falco a všetci podali skvelé výkony. The Sopranos odštartovali éru seriálov na celom svete a sú stále uznávaným seriálom. Posúďte sami či sa vám seriál páči, alebo nie je podľa vášho gusta.

#5 Seinfeld

Táto “šou o ničom” je vlastne o veľa veciach a o veľa charakteroch. Jednou z najhlavnejších aspektov tohto seriálu je to, že môžeme pozorovať to, až ako trápni ľudia môžu byť. Tento seriál z obyčajnej situácie ako je varenie polievky spravil popovú senzáciu. Pri pozeraní Seinfeldu sa zaručene pobavíte a možno sa v niektorých situáciách i sami nájdete.

Zdroj: pexels.com

#4 Game of Thrones

Kým The Sopranos spôsobili to, že sa HBO zviditeľnilo, Game of Thrones z HBO spravili streamovaciu hviezdu. Tento seriál bol nakrútený na základe diela od George R. R. Martin-a. V seriáli hrá veľké množstvo postáv a je dejovo veľmi zaujímavý. Prevláda v ňom násilie, konflikty, sex a tvorcovia tam spájajú kráľovské politické spory s nadprirodzenom. Game of Thrones je známy seriál i tým, že v ňom zomrie každá postava, ktorú si obľúbite. 

#3 The X-Flies

Na Slovensku známy seriál pod názvom Akty X. Tvorcom seriálu je Chris Carter. Má až 9 sérií a šou je celosvetovo úspešná. Dej seriálu je pútavý, mysteriózny a zábavný. I keď sa časom stal tento seriál menej pútavým a skôr ohranejším, stále si v ňom každý niečo našiel. Keď však berieme do úvahy, že by všetci mali radi konšpirácie o mimozemskej civilizácii. 

Zdroj: pexels.com

#2 Breaking Bad

Breaking Bad, alebo Perníkový tatko, je americký dramatický seriál. Tvorcom seriálu je Vince Gilligan. Je ťažké spočítať, čo všetko je na tomto seriáli zaujímavé a pútavé. Zaujímavosťou je, že tvorcovia zo známeho seriálového herca Bryana Cranstona spravili dramatickú zápornú postavu. Seriál je plný čiernym humorom a vďaka svojej jedinečnosti a kvalite bude navždy považovaný za jeden z najlepších seriálov vôbec.

#1 Friends

Priateľov pozná určite každý a veľa o nich hovoriť netreba. Dôkazom toho je i to, že si vysielanie  ich finálnej epizódy pozrelo až 52 miliónov ľudí. Práve toto číslo robí z Priateľov štvrtý z najsledovanejších seriálov. Tvorcami tohto ikonického seriálu sú David Crane a Marta Kaufmann. V tejto šou nájdete mnoho vtipných situácií a skvelé herecké výkony. I podľa tohto prieskumu je práve tento seriál považovaný za najlepší seriál všetkých čias. Súhlasíte?

Zdroj: pexels.com

Zdroje:

https://www.cinemablend.com/television/10-Greatest-TV-Shows-All-Time-According-Hollywood-Insiders-86117.html

https://www.hollywoodreporter.com/lists/best-tv-shows-ever-top-819499

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať