DomovZábavaNajkrajšie ženy sveta v roku 2021, časť II.

Najkrajšie ženy sveta v roku 2021, časť II.

- Reklama -

Krásne ženy nájdete po celom svete. Avšak tie, ktoré sú považované za najkrajšie nie sú len pekné, no i úspešné a cieľavedomé. Takisto je veľmi dôležitý aj ich charakter, no ten cez rôzne sociálne média nevidíme. Preto sa verejne známe ženy hodnotia prevažne na základe ich výzoru. Je dobré mať na pamäti i to, že štandardy krásy sú v každom štáte a v každej krajine iné.

V tomto článku nájdete však pokračovanie rebríčka, v ktorom sa nachádzajú známe modelky, herečky, speváčky a niektoré z nich sú dokonca kombináciou všetkých troch povolaní. 

#5 Miranda Kerr

Miranda Kerr je austrálskou topmodelkou. Do pozornosti sa dostala v roku 2007, kedy sa stala jedným z anjelov Victoria’s Secret. Miranda bola prvou austrálskou modelkou, ktorá pracovala pre túto známu značku spodnej bielizne a neskôr sa stala i tvárou austrálskej značky David Jones. Momentálne pracuje i pre svoju vlastnú značku organickej kozmetiky s názvom KORA Organics. S modelingom začala ako 13 ročná, kedy vyhrala jednu súťaž. Momentálne je považovaná za jednu z najlepších svetových modeliek a od roku 2008 ju Forbes radí do rebríčka najlepšie zarábajúcich modeliek na svete.

Zdroj: insider.com

#4 Kendall Jenner

Kendall Jenner je americká modelka, ktorá sa narodila v Kalifornii. Je známou americkou verejnou a televíznou postavou a takisto topmodelkou. Bola súčasťou rodinnej šou “Keeping Up With the Kardashians”, kde vystupovala spolu so zvyškom svojej rodiny. Kendall je jednou z najlepšie zarábajúcich modeliek a takisto je veľmi populárnou i na sociálnych sieťach. Spolu s jej mladšou sestrou Kylie sa rozhodli pracovať na ich vlastnej značke oblečenia a kozmetiky.

Zdroj: hollywoodlife.com

#3 Bella Hadid 

Isabella Hadid, avšak každý ju volá Bella, je americkou modelka, ktorá pracuje pod agentúrou IMG models od roku 2014. Je mladšou sestrou svojej sestry Gigi, ktorá sa v rebríčku umiestnila na šiestom mieste. Je teda jasné, že rodina Hadid má skvelé gény v rodine. Jej meno sa spája s módnymi prehliadkami značiek Marc Jacobs, Tommy Hilfiger, no i s mnohými ďalšími. I Bella začala s modelingom vo veľmi skorom veku. Vedci nedávno preukázali, že podľa ich štúdií má práve Bella najkrajšiu tvár na svete. Jej nos, oči, ústa, obočie, brada, sánka a celkový tvar jej tváre je podľa vedcov proporčne najideálnejší.

Zdroj: instyle.com

#2 Irina Shayk

Irina Shayk je jednou z najznámejších topmodeliek sveta. Je považovaná za najsexi topmodelku našej generácie. Je známa svojimi fotkami v magazíne Sports Illustrated Swimsuit Issue a bola tvárou na ich titulke v roku 2011. Aj táto modelka účinkovala vo filme. Jej debutom je film “Herkules”, kde hrala po boku slávneho Dwayne “The Rock” Johnsona. 

Zdroj: people.com

#1 Ana De Armas

Ana De Armas sa narodila na Kube. V jej 14 rokoch začala študovať na National Theatre School v Havane, ktorú úspešne skončila po štyroch rokoch. Počas jej tínedžerského obdobia hrala vo svojom prvom filme s názvom “Una rosa de Francia”. Neskôr sa presťahovala do Španielska, kde so svojou filmovou kariérou pokračovala a takisto sa začala viac pohybovať v televíznom priemysle. V roku 2014 sa však presťahovala do Los Angeles, kvôli lepším kariérnym možnostiam. Objavila sa vo filmoch ako “War Dogs”, “Hands of Stone” a nedávno dokonca i po boku Daniela Craiga v bondovke “No Time to Die”.

Zdroj: hashtaglegend.com

Zdroje:

https://www.telugutimesnow.com/actress/top-10-most-beautiful-women-in-the-world-2021/

https://www.toptrendsguide.com/most-beautiful-women-in-the-world/

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať