DomovZábavaObjavte najlepšie párty destinácie v Európe, časť I.

Objavte najlepšie párty destinácie v Európe, časť I.

- Reklama -

Európa je najlepším cieľom na párty. Dokonca aj niektorí z najlepších DJov na svete žijú v Európe a najkrajšie pláže patria práve jej.Cestovatelia z celého sveta prichádzajú do Európy a vytvárajú skvelú atmosféru v našich mestách a na našich európskych ostrovoch. Večierky sa zvyčajne konajú skorých ranných hodín v najväčších kluboch, na festivaloch a na plážach. Objavte najlepšie destinácie na párty počas vašej dovolenky v Európe.

#Amsterdam, Holandsko

Amsterdam je mesto, ktoré je veľmi obľúbené pre každého, koho cieľom je zabaviť sa. Okrem mainstreamových klubov si tu môžete vychutnať aj živú hudbu a rôzne druhy zábavy na rôznych večierkoch. Amsterdam je tiež ideálny na vychutnávanie najlepšieho nočného života v Európe so stredným rozpočtom. Najideálnejším miestom na nočný život je Štvrť červených svetiel, Amsterdam Central, Rembrandtpleinovo námestie a Námestie Leidseplein.

Zdroj: pexels.com

#Pag, Chorvátsko

Chorvátsko je určite jednou z najtrendovejších krajín na párty v Európe. K dispozícii sú letenky a lacné hotely, lacné nápoje, žiarivo modré more, slnko a najlepší dídžeji z Európy, ktorí sa miešajú na najkrajších európskych plážach! Príďte žúrovať okolo bazéna alebo na pláž v Kalypso, Papaya alebo v jednom z mnohých klubov na Pagu. Zarezervujte si hotel , apartmán, vilu alebo penzión v Pagu za najlepšiu cenu pre dokonalú dovolenku v Chorvátsku.

#Kazantip – Anaklia, Gruzínsko

Kazantipovým heslom je, že kto vie, ako urobiť ľudí šťastnými, na oplátku dostane radosť a šťastie. Oranžová je oficiálnou farbou tejto „republiky“. Jeho symbolom je oranžový kufor s vygravírovaným písmenom Z; poskytuje každému voľný priechod na toto územie. „Uniforma“ (slnečné okuliare, tričko a šortky) je povinná.

Zdroj: pexels.com

Výročné stretnutie sa koná každý rok od konca júla do konca augusta. Udalosť spája viac ako 100 000 fanúšikov a Djov z planéty. Stručne povedané, Kazantip je bláznivý jedinečný klubový zážitok, Zarezervujte si ubytovanie za najlepšiu cenu v Popovke, dedine, v ktorej sa každoročne koná festival.

#Ayia Napa, Cyprus

Vitajte v najživšom prímorskom letovisku v Európe. Ayia Napia je vzdialená asi 40 km od cyperského letiska. Využite krásne pláže Ayia Napia hneď, ako sa tam dostanete, pretože jednoznačne obohatí váš nočný život toto miesto. 

V letovisku Ayia Napia sú niektoré z najlepších nočných klubov v Európe a táto destinácia je známa medzi klubmi. V Ayia Napia je 12 klubov a určite nájdete ten pravý, ktorý bude vyhovovať vašim snom a túžbam. Žiadny dress code, bavte sa celú noc v obľúbených kluboch v tejto destinácii.

#Praha, Česká republika

Praha je krajinou módnych a zábavných večierkov. Praha je domovom pre otvorené a verejné predstavenia a vzrušujúce hudobné festivaly. Je taktiež jedným z najlepších miest pre nočný život v Európe. Medzi najlepšie miesta na vzrušujúci nočný život patria pondelky v piatkových kluboch, párty plavby a pivné bicykle.

Zdroj: unsplash.com

Zdroje:

https://www.europeanbestdestinations.com/best-of-europe/best-party-destinations-in-europe/
- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať