DomovZábavaObjavte najlepšie párty destinácie v Európe, časť II.

Objavte najlepšie párty destinácie v Európe, časť II.

- Reklama -

Ak plánujete navštíviť Európu a chcete preskúmať jej exotický nočný život, potom ste sa dostali na ten pravý zoznam! Zostavili sme zoznam najlepších miest na vychutnávanie najlepšieho nočného života v Európe. Všetky tieto miesta ponúkajú opojnú zmes večierkových brlohov, ktoré zanechajú doznievajúcu dochuť toho najlepšieho nočného života v Európe.

#Mykonos, Grécko

Za pár rokov sa celé mesto Mykonos v Grécku stalo obrovským nočným klubom a jedným z najobľúbenejších cieľov pre vyhľadávačov svetových klubov. Space, Better, Babylon, Moni Club, Cavo Paradisio sú niektoré z klubov, kde si môžete večer zatancovať na ostrove Mykonos. Bude to nezabudnuteľný zážitok!

Zdroj: unsplash.com

#Ibiza, Španielsko

Vitajte v chráme klubov! Ibiza je už roky synonymom slova párty v Európe. Ibiza patrí medzi ostrov s najlepšími klubmi, najlepšími DJ-mi, 24 hodín denne, 7 dní v týždni naživo na tomto rajskom ostrove. Amnesia, Pasha, Space Ibiza. Tieto najlepšie kluby na svete vám ponúknu to najlepšie z nočného života v Európe.

#Barcelona, Španielsko

Barcelona nie je mesto pre ranné vtáčatá. Toto gigantické mesto má všetko, čo poteší milovníkov nočného života. S najväčšou pravdepodobnosťou budete niekoľkokrát sledovať, ako vychádza slnko a to ešte pred spaním!

Zdroj: unsplash.com

Skoro ráno relaxujte na pláži v Barcelone, skôr ako sa pripojíte k inému klubu alebo hotelu. Ak si chcete občas oddýchnuť, rezervujte si hotel, apartmán, hostel alebo penzión za najvýhodnejšiu cenu a doprajte si večerné párty alebo doplnky tohto meta, ako je návšteva Sagrada Familia, návšteva FC Barcelona, ​​alebo si kúpte lístok do zábavného parku Port Aventura. Vybrali sme pre vás tie najlepšie aktivity v Barcelone pre dokonalú dovolenku.

#Berlín, Nemecko

Nič a žiadne iné miesto nemôže poraziť Nemcov, pokiaľ ide o napínavé a vzrušujúce večierky. Od pôvodných jemných verzií večierkov, po miestne kapely; od DJov z celého sveta až po hudobné festivaly; a od ohromujúcich párty po delirické párty. Berlín je na čele rebríčkov, pokiaľ ide o najrozmanitejší nočný život v Európe. Okrem ponuky jedinečnej hudby, ako napríklad reggae, ponúka nočný život v Berlíne aj vynikajúce jedlo a večierkové komunity. 

#Londýn, Spojené kráľovstvo

Cargo, Corsica Studios, Egg London, Brixton Electric, Fabric, Heaven, KOKO, Ministry of Sound, Studio 338 … To sú niektoré názvy nočných klubov, vďaka ktorým je Londýn jedným z najlepších európskych hlavných miest na párty.

Zdroj: unsplash.com

Zarezervujte si hotel, hostel, penzión, alebo apartmán za najlepšiu cenu v Londýne, aby ste si mohli vychutnať párty v týchto legendárnych kluboch. Môžete tiež k vášmu pobytu zahrnúť niektoré „kultúrne“ aktivity, ako sú prehliadka London Eye, štúdia Warner Bros alebo si kúpte London Pass s bezplatným vstupom na 60 atrakcií.

Zdroje:

https://www.europeanbestdestinations.com/best-of-europe/best-party-destinations-in-europe/

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať