DomovCestovanieAko si krátiť čas na palube lietadla

Ako si krátiť čas na palube lietadla

- Reklama -

Už ste niekedy sedeli v lietadle a nudili ste sa tak, že ste dokonca sledovali čas na hodinkách? V tomto príspevku nájdete nápady a tipy, čo by ste mohli robiť v lietadle, aby čas plynul počas letu rýchlejšie. Dúfajme, že vám všetky tieto naše návrhy zaberú toľko času, že sa stihnete dostať do svojej cieľovej destinácie. Tu sú najlepšie spôsoby ako sa zabaviť, aby vám čas v lietadle doslova letel.

Letisko, Zdroj: unsplash.com

Pracujte

Práca za letu môže byť dokonalým spôsobom ako si znížiť svoje pracovné vyťaženie alebo robiť prácu, ktorú stále odkladáte. Ak patríte k jednotlivcom, ktorým k vykonávaniu povolania stačí počítač tak to môžete využiť práve na palube lietadla. Písanie článkov, úprava fotografií alebo iná práca, ktorá vás živí a dá sa ľahko robiť počas letu.

Čítajte

Čítanie knihy alebo časopisu, či už na tablete alebo v klasickej podobe je skvelý spôsob ako vám môže utiecť čas počas letu. Ak máte nejaký dobrý obsah a podarí sa vám doň ponoriť, potom sa može stať že sa počas pristávania prichytíte ako sa musíte doslova vytrhnúť z deja.

Letisko, Zdroj: unsplash.com

Pozerajte seriál či film

Či už používate Netflix alebo nie, telefón, tablet aj počítač ponúkajú skvelú možnosť ako sa počas letu zabaviť. Stiahnite si obľúbené filmy alebo seriál, či dokument. V službe Netflix je teraz veľa možností zábavy ako napríklad cestovateľské šou, filmy, komédie a oveľa viac. Pred cestovaním si nezabudnite obsah stiahnuť z pohodlia domova, pretože na palube lietadla vám slabá wifi tieto možnosti neponúka. Pohodlne sa posaďte a zapnite si svoj film alebo seriál. Let vám zbehne ani nezaregistrujete ako a kedy.

Usporiadajte si fotky

V lietadle je to jedno z najlepších období na usporiadanie fotografií z dovolenky. Napríklad mazanie nepodarkov, ktoré sa úplne nevydarili, majú horšiu kvalitu a zbytočne ich v telefóne držíte uložené. Na cestách často nafotíme stovky fotografií, takže keď sme v lietadle, môžeme tento čas využiť na ich premazanie. Druhá možnosť je upraviť si tie fotografie, ktoré sa nám podarili. Na úpravu fotiek odporúčame napríklad aplikáciu Lightroom, ktorá je užívateľsky veľmi jednoduchá a vašim fotkám dodá šmrnc.

PC a telefón, Zdroj: unsplash.com

Plánujte

Ak radi nechávate veci na poslednú chvíľu, vezmite si so sebou do lietadla sprievodcu o vašej finálnej dovolenkovej destinácii. Na palube lietadla máte dosť času na to, aby ste si začali zapisovať a robiť si poznámky, čo chcete počas dovolenky robiť a navštíviť.

Zdroj: unsplash.com

Relaxujte

Najzrejmejšou vecou, ​​ktorú možno urobiť, ak ste v lietadle a nudíte sa je zdriemnuť si. Ak si to chcete uľahčiť, stiahnite si relaxačnú hudbu a zvážte zakúpenie cestovateľského vankúša za krk a masky na oči pre lepší spánok. Bon voyage!

Zdroje:

https://traveltips.usatoday.com/kill-time-long-international-flight-109006.html

https://www.airhelp.com/en/blog/fun-things-to-do-on-a-plane-long-flight/
- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať