DomovZábavaKam cestovať na základe vášho znamenia zverokruhu? časť II.

Kam cestovať na základe vášho znamenia zverokruhu? časť II.

- Reklama -

Aj keď osobný výklad nič neprekoná, vaše hviezdne znamenie samo o sebe môže poskytnúť náhľad na typy výletov, ktoré by vás mohli baviť najviac. Tak kam ďalej na základe 12 znamení zverokruhu? Nikdy nie je príliš skoro začať plánovať. Prečítajte si pokračovanie tohto článku.

#Lev (23.7. – 22.8.)

Levovi vládne slnko a preto môžeme povedať, že keď vstúpi do miestnosti, tak ju rozžiari. Choďte teda do krajiny, ktorá bude žiariť s vami – Kuba. Havana dokonale zodpovedá vašej osobnosti. Vzdajte úctu v mauzóleu Che Guevara v Santa Clare. Toto znamenie nesmie vynechať ani horúce Havanské pokušenie, ktoré sa ukázalo ako neodolateľné pre mnohých cestovateľov, vrátane Ernesta Hemingwaya. Hemingwayov kubánsky domov Finca Vigía ponúka fascinujúci pohľad na jeho život. Ak by ste chceli skočiť na drink, tak si vyberte do Ernestov obľúbený podnik Floridita. 

Zdroj: unsplash.com

#Panna (23.8. – 22.9.)

Panna venuje veľkú pozornosť detailom a organizácii. To je dôvodom prečo býva cestovanie pre toto znamenie bezproblémové. Rovnako ako blížencom aj tomuto znameniu vládne Merkúr. Avšak nesmie si veci nechávať na poslednú chvíľu. Vychutnajte si čas len pre seba a oddýchnite si na Maldivách. Potápajte sa okolo ostrovov, ochutnávajte miestne jedlá a plávajte v azúrovo modrých lagúnach, kým je pláž zaliata slnkom. Nájdite si farebné útesy, ktoré obývajú tisíce tropických rýb, manty, či morské korytnačky. 

Zdroj: unsplash.com

#Váhy (23.9. – 23.10.)

Milujete pekné veci, však váhy? Planéta Venuša vás má priamo pod palcom. Myslíme si, že výlet do Talianska uspokojí vašu náklonnosť ku kráse a láske. Zamierte do zasnenej Florencie a vyhľadajte storočnú galériu Gallleria degli Uffizi. Nájdete tam terapiu umením – a najväčšiu zbierku talianskych renesančných diel na svete. Vieme, že hľadáte rovnováhu vo všetkom čo robíte a preto musíte vyvážiť vaše cestovateľské chute. Namiesto cestovín a pizze zvážte dobrodružnejšiu cestu. Vstúpte do brán strednej Ázie a obdivujte mestá ako Khiva, Samarkand a Taškent.

Zdroj: unsplash.com

#Škorpión (24.10. – 22.11.)

Tiché vody sú ideálne pre Škorpiónov, ktorí sú najtajomnejší z celého zverokruhu. Škorpiónom vládne Pluto, planéta ľadu a skál, ktorá leží čo najďalej od Slnka. Vzhľadom na tento fakt vás budú prirodzene lákať rozsiahle scenérie a drsná sopečná krajina Islandu. To je to, na čo sa necháte zlákať hneď.

Zdroj: unsplash.com

Prázdne pláže s čiernym pieskom čakajú na toto znamenie. Zažijete aj dobrodružstvo počas plavby po izolovaných západných Fjordoch a stretnete tuleňov, morských vtákov, či arktické líšky. Prirodzene, ako vodné znamenie, vás budú lákať aj vodopády a chrliace gejzíry. Určite neodoláte ani termálnym vodám po celodennom skúmaní ostrova. 

#Strelec (23.11. – 21.12.)

Ľudia v znamení Strelca prahnú po spojení s okolitým svetom. Strelec je rodeným prieskumníkom zo všetkých znamení a prirodzeným vodcom svorky. Ak by ste teda tento rok mali niekam cestovať, malo by to byť dobrodružstvo na celý život, konkrétne cez epickú divočinu Mongolska.

Zdroj: unsplash.com

Prenasledujte svoju vlastnú slobodu divokým rozľahlými pláňami púšte Gobi, rovnako ako orly skalné lietajúce po nekonečnej modrej oblohe. Pobyt v ekologicky zameraných solárnych elektrárňach Three Camel Lodge vás uchvátia. A to predovšetkým vďaka ich dramatickému prostrediu medzi horiacimi útesmi Bayanzag a pohorím Altaj. 

#Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Kozorožec by sa mal vydať na potulky do pohľadnicovo dokonalých alpských dedín vo Švajčiarsku alebo Rakúsku. Nasajte čerstvý horský vzduch a vyskúšajte miestne jedlá. Vieme, že sa nebojíte aj väčších výziev. Vyskúšajte si únik do Bhutánu, posledného himalájskeho kráľovstva. Posledná Shangri-la je krajina urputne spojená s jej kultúrnym dedičstvom a šťastím. Objavíte tam kláštor Tigrie hniezdo, ktoré sa drží na úbočí útesu Paro. Stále sa môžete vydať na túru po Himalájach. Táto oblasť je pre vás tým pravým orechovým.

Zdroj: unsplash.com

Zdroje:

https://www.cntraveler.com/gallery/the-destination-you-should-visit-next-based-on-your-zodiac-sign

https://www.wanderlust.co.uk/content/where-to-travel-based-on-zodiac-sign/

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať