DomovOsobný rozvojAko správne využívať manifestáciu?

Ako správne využívať manifestáciu?

- Reklama -

Je pre vás ťažké dosiahnúť veci, ktoré chcete? Možno dodržiavate zákon príťažlivosti a jednoducho vám neprichádzajú výsledky? Spočiatku to môže byť zložité, ale akonáhle sa dostanete na kĺb manifestácie, prejavenie sa vám môže stať druhou prirodzenosťou. Možno si nie ste istí, čo to vlastne znamená. Alebo možno potrebujete objasniť, čo je účelom prejavu! Ak chcete uspieť vo svojich prejavoch, musíte im skutočne veriť. Preto stojí za to poznať prínosy toho, čo presne prejav je a ako správne prejaviť to, čo chcete. Skôr ako sa s vami podelím o prejavoch, pozrime sa na to, čo znamená prejav a ako to funguje.

https://blog.mindvalley.com/manifestation/

Prvý krok je pochopenie významu manifestácie

Čo znamená slovo manifestácia a ako sa prejavuje v našom živote?

Existuje veľa rôznych „definícií“ slova manifest, ale najjednoduchšie by bolo vysvetlenie, že prejavom je „niečo, čo sa do vašej fyzickej reality vkladá prostredníctvom myšlienok, pocitov a viery“.

Slovo manifest znamená zobraziť, vystaviť alebo sa objaviť. Je to sloveso – slovo konania a dôsledkov. Aby sa niečo prejavilo, musí sa objaviť. Aby sa niečo dokázalo, musíte vaše myšlienky dostať zo sveta snov a ustanoviť ich vo vašom každodennom živote. Je to dokonca možné? No, so zákonom príťažlivosti, áno. Určite to tak je. Potrebujete iba pochopiť, ako zákon funguje, aby ste ho využili vo váš prospech.

https://blog.mindvalley.com/manifestation/

Ako to funguje?

Podobne ako v zákone príťažlivosti, prejavom je to, že vaše myšlienky a vaša energia môžu vytvoriť vašu realitu. Ak ste neustále negatívny a cítite sa zle, potom budete priťahovať a prejavovať negatívnu energiu.

Prvou vecou, ​​ktorej sa máte venovať pri manifestácii je pozrieť sa na vaše myšlienky a pocity. Cítiš sa negatívne? Sú vaše myšlienky obklopené negativitou? Ak áno, môžete začať prejavovať veci, ktoré vo svojej realite nechcete. Preto je dôležité, aby ste si vyčistili myseľ a mali pozitívnu myseľ.

Uvedenie nepracuje iba s vašimi myšlienkami, musí existovať určitá forma konania z vašej strany. Mohlo by to byť v skutočnosti uchádzanie sa o prácu, ktorá vyhovuje tomu, čo hľadáte, a ísť na pohovor. Snaží sa vizualizovať svoje myšlienky a pocity týkajúce sa vašej práce; to vám potom pomôže cítiť sa pozitívnejšie a motivovanejšie, aby sa tieto zmeny stali skutočnosťou. To vás potom núti podniknúť nejaké kroky a nakoniec prejaví vaše ciele vo vašom živote.

Ako na to?

Keď sa rozhodnete pre niečo konkrétne, čo si chcete vizualizovať, je dôležité, aby ste presne vedeli, prečo chcete túto konkrétnu vec vo svojom živote. A keď sa snažíte vizualizovať niečo za 24 hodín, musíte si tiež vybrať niečo, o čom ste presvedčení, že sa môžete prejaviť za deň. Napríklad, nemá zmysel hovoriť si, že chcete začať nový obchod do 24 hodín, pokiaľ si skutočne myslíte, že tento cieľ môžete dosiahnuť nasledujúci deň.

Pýtajte sa tieto otázky

Naozaj to chcem v mojom srdci?

Aký z toho budem mať úžitok?

Keď premýšľam o tom, cítim sa dobre?

Ako to bude pre mňa a pre ostatných dobré?

Stručne povedané: rozhodnite sa, čo chcete, skutočne sa spojte s úmyslom dosiahnuť to a verte, že dostanete to, čo požadujete.

Vizualizácia

Pravdepodobne už poznáte základy vizualizácie a tieto metódy ste sa aspoň niekoľkokrát pokúsili precvičiť. Na svojom súčasnom pátraní s prejavom začnite tým, že pôjdete niekam do ticha a súkromia a minútu strávite zobrazovaním toho, čo hľadáte. Využite všetku svoju energiu a sústredenie na to, aby ste ju videli očami vašej mysle a nechajte vládnuť všetky dobré pocity o objekte. Alebo dosiahnite výsledok vo svojom vnútri.

Tento krok funguje najlepšie, ak vykonávate vizualizáciu viacerých zmyslov; ak vidíte, počujete, cítite, dotýkate sa (a ak je to relevantné) výsledok, ktorý chcete dosiahnuť. Nech je to tak realistické, ako je to len možné, takže je to skoro také, ako chcete.

Pridajte čo najviac detailov a nesnažte sa predstaviť si, ako presne tá vec alebo výsledok vyzerá; Namiesto toho sa zamerajte výlučne na konečný výsledok prijatia toho, čo si želáte. Nemyslite na to, ako sa prejaví požadovaný objekt alebo výsledok, a neskúšajte vidieť, ako k vám príde prostredníctvom konkrétnej osoby alebo prostriedkov. Mali by ste sa zamerať na konečný výsledok prijatia veci podľa vášho želania.

ZDROJE:

thelawofattraction.com/manifest-something-want-24hrs-less/

blog.mindvalley.com/manifestation/

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímať